YENİ SANAYİ PARSELLERİ DUYURUSU

YENİ SANAYİ PARSELLERİ DUYURUSU

Adıyaman Kâhta Organize Sanayi Bölge'mizin I. etap sınırlarımız dahilinde bulunan sanayi parsellerinin tamamının yatırımcılara tahsis edilmiş olması ve II. etabımızın faaliyete alınmamış olması nedeniyle yatırım yapmak isteyen yeni yatırımcıların yer talepleri karşılanamamaktaydı. 

Organize Sanayi Bölgesi sınırlarımız dahilinde bulunan idari ve sosyal tesis alanımızın sanayi parseline dönüştürülmesi için hazırlanan ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na sunulan revizyon imar planı değişikliğimiz 26.06.2020 tarihinde onaylanmış olup 10.07.2020 tarihinde kesinleşerek yürürlüğe girmiştir.

Kesinleşen imar planımız sonucunda 7.531,40 m2 ve 4.151,80 m2 büyüklüğünde iki adet sanayi parseli oluşturulmuştur. Oluşturulan sanayi parsellerinin yatırımcılara tahsis edilebilmesi için 17.08.2020 tarihi mesai bitimine kadar arsa talep başvuruları alınacaktır. Alınan başvurular arasından Yönetim Kurulu Başkanlığı'mızca yapılacak değerlendirme neticesinde iki yatırımcımıza oluşturulan parsellerin tahsisi gerçekleştirilecektir. 

Başvurular Kâhta Kaymakamlığı 3. katta bulunan Adıyaman Kâhta OSB Müdürlüğü'müze yapılacaktır.

Kamuoyuna ilan olunur.

 
 
 
 
 

 

 Duyurular

Web sitemzi yayındadır.Çalışmalarımızı sitemizden takip edebilirsiniz.

Tüm Duyurular