Değerli sanayicilerimiz

Büyüyen ve gelişen Türkiye ekonomisine Kâhta OSB olarak bizler de katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Yatırımcı kişi ve kuruluşların çalışma koşullarını daha da uygun hale getirmek için alt yapı sorunlarımızı günden güne çözüyoruz.

Bu nedenle doğalgaz temini için Botaş, fiber optik internet alt yapısı için de Türk Telekom yetkilileri ile görüşme içerisindeyiz. En yakın zamanda bölgemize alt yapı çalışmalarına başlayacaklarını ifade ediyorlar.

Değerli sanayicilerimiz

Elektrik dağıtım lisansı ile tüm elektrik şebeke hattı bize devredildi. Bu nedenle OSB’nin tüm elektrik alt yapı, abonelik, proje onayları ile beraber bakım-onarım-arıza hizmetleri tarafımızca sağlanacak. Bugüne kadar diğer dağıtım firmasına ödenen bedeller de OSB olarak bütçemizin gelir kaynağı olacak ve buradan elde ettiğimiz bedelleri bölgemizin alt yapı temini için değerlendireceğiz.

Genel aydınlatma sistemimizi de devreye alarak daha estetik bir görünüm kazandırdık. Çalışan sayısının 800 kişiye dayandığı Kâhta OSB’de cami yapılması önem arz ediyor. Bölgemizde sosyal tesis olarak ayrılan parselimize cami yapılması için mimari çalışmalara başlayacağız.

 


Kâhta Kaymakamı
OSB Yönetim Kurulu Başkanı

 Duyurular

Web sitemzi yayındadır.Çalışmalarımızı sitemizden takip edebilirsiniz.

Tüm Duyurular