Kâhta OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Kâhta OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Kâhta Kaymakamlığı makamında ve Kâhta Kaymakamı-Kâhta OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gazi KAYA'nın başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında yeni başvuruların değerlendirilmesi ve arsa tahsisleri gerçekleştirildi.

Toplantı sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Kâhta Kaymakamı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gazi KAYA; Doluluk oranının %74'ü bulduğu 1. Etabımızda gelen yatırım taleplerini değerlendirmek ve en uygun olanlarını seçmek için özveri ile çalışıyoruz. 2018 yılı içerisinde Kâhta OSB 2. Etabını da sanayicilerimizin hizmetine sunarak üretim ve istihdamın daha da artacağına vurgu yaptı.

Toplam iki etapla beraber doluluk oranının %58'i aştığını belirten Kaya; 'Geçen haftalarda ilçemizi ve Kâhta OSB'yi ziyaret ederek bir dizi temasta bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ'ye bölgemizin şu anda en önemli ihtiyaçlarından olan 2. Etabın açılarak sanayicilerimizin hizmetine sunulması ve artan büyüme sonucu enerji talebimizin karşılanmasına mukabil enerji nakil hattının yapılması konusunda sözlü ve yazılı olarak bilgilendirmeler yapıldı. Umarım 2018 yılı yatırım programına alınarak bu önemli hizmeti faaliyete koyacağız ' şeklinde konuştu.

 

 Duyurular

Su analiz raporu yayınlandı
Analiz sonuçlarını görmek için lütfen tıklayınız.

 

Sanayi tarifeli elektriğe yüzde 14 zam yapıldı

Tüm Duyurular