KÂHTA OSB YENİ KAYMAKAMLIK BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

KÂHTA OSB YENİ KAYMAKAMLIK BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Adıyaman Kâhta Organize Sanayi Bölgesi idari ve teknik hizmet birimleri yeni kaymakamlık binasına taşınarak yatırımcılara hizmet vermeye başladı.

Kâhta Organize Sanayi Bölgesi idari hizmet binası henüz proje aşamasında olduğu için kaymakamlık binasında hizmet veren OSB teknik ve idari hizmet birimleri Kâhta Kaymakmalığı yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Kâhta OSB olarak sanayicilerimize daha hızlı ve etkili hizmet sunabilmek için gayret ettiklerini belirten Kâhta Kaymakamı ve Kâhta OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gazi Kaya; 'OSB'mizin büyümesi için başta TBMM Başkanvekilimiz Sayın Ahmet Aydın ve diğer ilgili kurum amiri arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Bakanlık onaylı Kâhta OSB İdari Hizmet Binamız henüz proje aşamasında olduğundan sanayicilerimize teknik ve idari hizmetleri sağlayabilmek için yeni Kaymakamlık binamızda hizmet veriyoruz.' şeklinde konuştu.

Kâhta Kaymakamlığı yeni binası giriş katında hizmet vermeye başlayan Kâhta Organize Sanayi Bölgesi İdari Hizmet Birimlerinde arsa tahsisleri, alt yapı, elektrik ve su hizmetleri sunulmaktadır.

 

 Duyurular

Su analiz raporu yayınlandı
Analiz sonuçlarını görmek için lütfen tıklayınız.

 

Sanayi tarifeli elektriğe yüzde 14 zam yapıldı

Tüm Duyurular