KÂHTA OSB 500 AİLEYE GIDA YARDIMI YAPTI

KÂHTA OSB 500 AİLEYE GIDA YARDIMI YAPTI

Adıyaman Kâhta OSB'de yatırım yapan hayırsever işadamları, yardıma muhtaç ailelere gıda yardımı yaptı.

Kâhta Kaymakamı ve Kâhta OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gazi Kaya'nın çağrısı üzerine seferber olan işadamları Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere temel gıda malzemelerini ulaştırmak için kolları sıvadı.

Tarım Kredi Birliği tarafından temin edilen 500 kolilik yardım paketi Kâhta Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı tarafından önceden isim ve adresleri belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere vakıf personelleri tarafından dağıtıldı.

Kâhta OSB olarak amaçlarının Ramazan ayında muhtaç ailelerin ihtiyaçlarına katkıda bulunmak olduğunu belirten OSB Yönetim Kurulu Başkanı ve Kâhta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya; "Kadim ve medeniyet şehrimiz Kâhta'da büyüyen ve gelişen OSB'mizin hayırsever işadamlarının katkılarıyla hazırladığımız bu yardım kampanyası yardımlaşma ve dayanışma duygularının giderek ziyadeleştiği Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu nedenle bölgemizin istihdamına katkıda bulunan ve bu yardım kampanyasını gerçekleştiren değerli OSB yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 


 
 

 

 Duyurular

Su analiz raporu yayınlandı
Analiz sonuçlarını görmek için lütfen tıklayınız.

 

Sanayi tarifeli elektriğe yüzde 14 zam yapıldı

Tüm Duyurular